Oferta - Prawo gospodarcze
adwokaci.elblag.pl - strona główna oferta - prawo gospodarcze
poprzednia strona
Kancelaria specjalizuje się w dziedzinie szeroko rozumianego prawa gospodarczego.
 
Nasza praktyka obejmuje takie obszary, jak: prawo cywilne, prawo spółek handlowych, transakcje handlowe, w tym fuzje i przejęcia przedsiębiorstw, prawo bankowe (zajmujemy się również obsługą rynku usług finansowych), prawo upadłościowe, budowlane, prawo reklamy i prawo własności intelektualnej (prawo autorskie i prawo własności przemysłowej), prawo antymonopolowe i nieuczciwej konkurencji, prawo administracyjne, prawo pracy oraz prawo karne gospodarcze i skarbowe.
 
Dbamy o najwyższy poziom naszych usług oraz o to, by zapewniać Klientom obsługę prawną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Młody zespół Kancelarii gwarantuje otwarte i kreatywne podejście do problemów prawnych - mamy przy tym na względzie specyfikę nowoczesnego biznesu. Naszym celem jest stałe doskonalenie umiejętności rozwiązywania skomplikowanych problemów prawnych oraz ciągłe podążanie za zmianami prawa i studiowanie nowych jego dziedzin.
 
Oferujemy pomoc prawną w prowadzeniu wszelkiego rodzaju sporów powstałych w związku z działalnością gospodarczą przedsiębiorców. Reprezentujemy swoich Klientów na etapie postępowań mediacyjnych, przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, w tym przed Sądem Najwyższym, przed organami i sądami administracyjnymi, w tym przed Naczelnym Sądem Administracyjnym, oraz w ramach postępowań polubownych i arbitrażowych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.
 
Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu stałej i kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców, polegającej na świadczeniu bieżącej pomocy prawnej.