ul. 1-Maja 58R

82-300 Elbląg

Tel./fax 55 236 29 60

Tel. alarmowy: 604 532 820

Prawo karne

Prawo karne

Prawo cywilne

Prawo cywilne

Prawo spadkowe

Prawo spadkowe

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Sprawy dotyczące cudzoziemców

Sprawy dotyczące cudzoziemców

Prawo administracyjne

Prawo administracyjne

Upadłości konsumenckie

Upadłości konsumenckie

Odszkodowania

Odszkodowania

Prawo rodzinne

Pomagamy w jak najkorzystniejszym rozwiązywaniu życiowych problemów.

Sprawy rodzinne często wiążą się w wyjątkowo silnymi emocjami, które nie pomagają w osiąganiu korzystnych rozstrzygnięć osobistych problemów oraz problemów rodziny. Wsparcie adwokata pomaga nad nimi zapanować, dzięki pewności, że własne interesy są odpowiednio reprezentowane i zabezpieczone. Wielokrotnie w przypadku rodzinnych sporów można je rozwiązać bez konieczności udania się do sądu. Dlatego tak ważne jest odpowiednio wczesne skonsultowanie tematu z adwokatem. 

 

Pełen zakres doradztwa prawnego odnośnie oceny prawnej sytuacji klienta na gruncie prawa rodzinnego. Sprawy dotyczące małżonków oraz dziecka. Do każdej sprawy podchodzimy z odpowiednim zrozumieniem co do delikatności materii oraz empatią względem sytuacji klienta. Dzięki kilkudziesięciu latom doświadczania i zawodowej praktyki, pomożemy osiągnąć Ci najkorzystniejszy wynik Twojej sprawy. 

 

Wsparcie kancelarii w obszarze prawa rodzinnego – prowadzenie sprawo o: 

 

Tak gdzie emocje nigdy nie są najlepszym doradcą, powierzenie sprawy doświadczonemu adwokatowi jest najlepszym rozwiązaniem. Zadbaj o swoją przyszłość i dobro swojej rodziny.